کوبش پودر

معرفی شرکت

دلیجان پودر

محصولات

دلیجان پودر

تماس با ما

دلیجان پودر

اخبار و مقالات

دلیجان پودر

شرکت پودر میکرونیزه دلیجان(دلیجان پودر)

کوبش پودر چیست؟

به عملیات خرد کردن سنگ های استخراج شده از معادن به دانه بندی های مختلف، با استفاده از روش هایی چون استفاده از آسیاب های صنعتی و... کوبش پودر می گویند.

کوبش پودر از خدماتی است که در صنایع مختلفی کاربرد دارد و شرکت دلیجان پودر در طی سالیان گذشته توانسته است در این زمینه خدمات بسیاری را به همکاران و مشتریان محترم عرضه نماید. کارخانه های تولید پودر همواره در تلاش هستند تا این نوع از محصولات را با کیفیت بالا به بازار و مصرف عموم برسانند.

انواع پودرهای تولید شده با روش کوبش در ایران به کشور های مختلف از قبیل هند، کشور های عربی حوزه خلیج فارس و ... صادر می شود.
عمل کوبش روی هر یک از پودرهای تولیدی به روش های مختلفی می باشد که در قسمت بعدی به چند نمونه از فرآیند کوبش پودر اشاره خواهیم کرد.


معرفی چند نوع از آسیاب های کوبش:

آسیاب فکی:

این دستگاه با حرکت یک فک متحرک در مجاورت فک ثابت به صورت مورب و با فشاری که وارد می آورد باعث خرد شدن کانی ها می شود.


آسیاب چکشی:

عملکرد این نوع آسیاب ها با هدف خرد کردن و یا تقسیم مواد جامد به قطعات کوچکتر و ریزتر، با ضربه های پشت سر هم و با استفاده از چکش های سایز کوچک است. این دستگاه ها شناخته شده ترین آسیابی هستند که با بکار گیری از اصل ضربه در خرد کردن مواد کاربرد دارد. بعد از خرد شدن مواد در این آسیاب ها، به سیلو های ذخیره منتقل شده تا به عنوا ن ماده اولیه خط تولید استفاده گردد.


آسیاب بال میل:

این آسیاب ها اصلی ترین و متداول ترین دستگاه های تولید انواع پودر (گل ماش، تالک، کربنات و...) می باشند.
داخل آسیاب های بال میل تعداد زیادی گلوله و قطعات فولادی وجود دارد که در اثر چرخش دستگاه باعث برخورد این گلوله ها با مواد و کانی ها شده و با کوبش ایجاد شده پودر تولید می گردد. در ادامه بعد از کوبش سنگ ها، مواد با بالابر به داخل سپرایتور کلاسفایر منتقل می گردد.


آسیاب سپرایتور کلاسفایر:

با این دستگاه در واقع سنگ های درشت وارد شده به این آسیاب را از پودر جدا کرده تا بتوان مجددا این سنگ ها را در دستگاه آسیاب بال میل استفاده نمود. سنگ های درشت را معمولا به آسیاب بال میل می فرستند تا بتوانند دوباره آنها را پودر کنند.


عملیات کوبش پودر درشرکت پودر میکرونیزه دلیجان پودر برای انواع پودر های معدنی و صنعتی اعم از پودر کربنات پوشش دار، پودر باریت کریستال، پودر اخرا هرمز، پودر گل ماش، پودر تالک سفید و... انجام می گردد.

آیا سوال بی جوابی دارید؟ با ما تماس بگیرید


تماس با ما