پودر کربنات کوتد

معرفی شرکت

دلیجان پودر

محصولات

دلیجان پودر

تماس با ما

دلیجان پودر

اخبار و مقالات

دلیجان پودر

شرکت پودر میکرونیزه دلیجان(دلیجان پودر)

پودر کربنات کوتد چیست؟

پودر کربنات کوتد که در واقع همان پودر کربنات کلسیم پوشش دار می باشد یک ماده معدنی کاملاً شناخته شده در جهان است که تخمین زده شده حدود ۴ درصد از کل پوسته زمین را شامل می شود. این پودر عموماً به رنگ سفید، بدون بو و غیر سمی در زمین یافت می شود.

کربنات کلسیم در زمین در اشکال مختلفی یافت می شود، که می توان به سنگ آهک، گچ، سنگ مرمر و... اشاره کرد که به صورت رسوبی از موادی مانند صدف ها، مرجان ها و بقایای موجودات زنده در طول میلیون ها سال به وجود آمده است.
پودر کربنات کوتد یک ماده معدنی پر کاربرد در صنایع می باشد که اغلب در صنایع پوششی و ترکیبی مورد استفاده قرار می گیرد.


ویژگی های پودر کربنات کوتد

این پودر دارای خاصیت روانلوپریکنت، آبگریزی، کاهش تجمع ذرات و خاصیت پرکنندگی فضاهای بین مولکولی، کاهش جذب روغن، رنگ سفید، دارای جرم مولی ۱۰۰,۰۸۷gr/mol، نقطه ذوب ۸۲۵ درجه سانتیگراد، افزایش مقاومت مکانیکی، افزایش درخشندگی و غیره می باشد.


موارد مصرف پودر کربنات کوتد

پودر کربنات کوتد را در مصارف مختلفی از جمله صنعتی می توان استفاده کرد، اما بیشترین استفاده از آن در صنایعی مانند تولید رنگ، پلاستیک، لاستیک، کاغذ و غیره می باشد که از خاصیت پرکنندگی و پوششی آن بهره برده می شود. دلیل استفاده از پودر کربنات کوتد در اکثر صنایع به دلیل توانایی آن در کاهش هزینه های تولید و افزایش خواص مقاومتی و مکانیکی آن می باشد.
به دلیل خاصیت پراکندگی نور، عموماً در صنعت تولید کاغذ و برای ایجاد کاغذهای مات مورد استفاده قرار می گیرد و همچنین در تولید رنگ ها به عنوان یک تقویت کننده برای رنگدانه ها و ایجاد خاصیت درخشندگی استفاده می شود. در تولید پلاستیک از پودر کربنات کوتد به عنوان پرکننده مواد، بهبود مقاومت و اصلاح کننده ضربه استفاده می شود.
پودر کربنات کوتد در موارد دیگری مانند صنعت ساختمان به عنوان یک مصالح ساختمانی، در ساخت سیمان به عنوان یک عنصر کلیدی، در صنایع غذایی و سلامت شخصی برای مثال به عنوان مکمل کلسیم، تولید پودرهای پخت، خمیر و... هم استفاده می شود.

تفاوت بین پودر کربنات کوتد و کربنات کلسیم که در طبیعت به طور طبیعی یافت می شود، در وجود یک لایه پوششی از اسید استئاریک می باشد. کربنات کلسیم به طور طبیعی خود آب دوست است و تمایل زیادی در جذب آب دارد اما در بعضی از صنایع مانند پلاستیک سازی این خاصیت می تواند مشکل ساز باشد و اصطکاک زیادی ایجاد کند، از این رو می توان این پودر را با لایه ای از اسید استئاریک پوشش داد و خاصیت آن را به آبگریز (دفع آب) تغییر داد تا در صنایعی مانند رنگ سازی، کاشی و سرامیک، مکمل های بهداشتی و... بدون مشکل قابل استفاده باشد.


فروش پودر کربنات کوتد

اگر به دنبال پودر کربنات کوتد یا همان پودر کربنات پوشش دار هستید ما در شرکت دلیجان پودر بهترین و با کیفیت ترین پودر را به بهترین قیمت به شما ارائه خواهیم کرد. ما به شما کمک خواهیم کرد تا علاوه بر ارائه محصولات درجه یک، خدمات مناسبی هم دریافت کنید.
شرکت پودر میکرونیزه دلیجان پودر علاوه بر تولید و فروش انواع پودر کربنات کوتد در مش های گوناگون، در زمینه فروش پودر کربنات کلسیم، فروش پودر اخرا هرمز، تولید و فروش پودر گل ماش، فروش پودر تالک سفید، تولید پودر باریک کریستال و... هم مشغول به فعالیت می باشد و سالانه بیش از ۵۰ هزار تن انواع پودر معدنی و صنعتی را تولید، بسته بندی و به فروش می رساند.


قیمت پودر کربنات کوتد

پودر میکرونیزه کربنات کوتد که از مهم ترین پودرهای تولید شده در جهان می باشد، در بسیاری از صنایع به عنوان مواد اولیه اصلی مورد استفاده قرار می گیرد، که با توجه به قیمت مناسب آن توانسته هزینه های تولید را بسیار کاهش داده و استفاده از آن را بسیار مقرون به صرفه کند.

شرکت دلیجان پودر که یکی از تولیدکنندگان پودر کربنات کوتد می باشد توانسته است با توجه به نزدیکی معدن کربنات کلسیم به کارخانه تولید پودر کربنات کوتد، از هزینه های جاری شرکت و تولید کاسته و قیمت نهایی محصولات خود را به پایین ترین مقدار ممکن برساند.
قیمت نهایی پودر تولید شده در شرکت دلیجان پودر به عواملی مانند میزان مش تولیدی، رنگ، نوع مصرف و نوع بسته بندی وابسته می باشد که هرچه میزان مش تولیدی پایین تر باشد، قیمت نهایی این محصول بالاتر خواهد بود.


کارخانه تولید پودر کربنات کوتد

مجموعه تولیدی دلیجان پودر با داشتن معدن پودر کربنات کلسیم و همچنین بهترین ماشین آلات، تجهیزات و نیروی متخصص در کارخانه ای با زیربنای ۲۰ هزار متر مربع، توانایی تولید روزانه بیش از صدها تن انواع پودر را دارد.
این کارخانه در استان مرکزی و شهر دلیجان، با بهترین موقعیت جغرافیایی قرار دارد که دسترسی به آن را برای مشتریان و مصرف کنندگان محصولات این شرکت بسیار آسان می کند.

فروش محصولات دلیجان پودر همه روزه و به صورت اینترنتی، تلفنی و حضوری انجام می گیرد.

آیا سوال بی جوابی دارید؟ با ما تماس بگیرید


تماس با ما