پودر اخرا هرمز

معرفی شرکت

دلیجان پودر

محصولات

دلیجان پودر

تماس با ما

دلیجان پودر

اخبار و مقالات

دلیجان پودر

شرکت پودر میکرونیزه دلیجان(دلیجان پودر)

پودر اخرا هرمز چیست؟

پودر اخرا هرمز یکی از محصولات شرکت دلیجان پودر می باشد که یک نوع اکسید آهن محسوب می‌شود. اکسید آهن در طبیعت به صورت معدنی و طبیعی وجود دارد و به سه شکل در طبیعت دیده می شود که عموما زنگ آهن هم نامیده می شود.
پودر اخرا هرمز که به نام های هماتیت، اخرا قرمز، مگنتیک هم شناخته می‌شود ماده‌ای است که از اکسید شدن خاک تحت تاثیر اسیدهای طبیعی به وجود آمده است، به طوری که هر چه این خاک بیشتر در معرض آب باران، نم و رطوبت قرار گرفته باشد کیفیت بهتری دارد.

پودر میکرونیزه اخرا هرمز که در دسته بندی مواد معدنی، شیمی ساختمان، چسب، رنگ و رزین، پلاستیک و پلیمر قرار می‌گیرد پودری قرمز رنگ، بدون بو و غیر سمی می باشد که در طبیعت در رنگ های زرد، نارنجی و قهوه ای هم قابل مشاهده است و نقطه ذوب آن در دمای ۱۵۳۸ درجه ثبت شده است.
پودر اخرا هرمز دارای رنگ دهی بسیار زیادی می باشد که رقیبی قوی برای نمونه های مصنوعی و مشابه خود می باشد.


کاربرد پودر اخرا هرمز

پودر اخرا جزو پر مصرف ترین رنگدانه های طبیعی می باشد که در تولید انواع ضد زنگ و رنگ های صنعتی کاربرد دارد و همچنین در صنایع آرایشی و بهداشتی، تولید کاشی و سرامیک، ساختمان سازی، تولید بتن، تولید جوهر و رنگ های مایع، کاغذ سازی، پلاستیک و لاستیک سازی، چاپ و بسته بندی، صنعت فولاد و ذوب آهن، چرم، نساجی، رنگ و رزین و تولید انواع شوینده موارد استفاده زیادی دارد.


ساختار پودر اخرا هرمز

پودر اخرا هرمز را می توان در چند فاز دسته بندی کرد که همه آنها در مواجهه آهن و اکسیژن تشکیل شده اند.

فاز آلفا

فاز آلفا که رایج ترین شکل پودر اخرا هرمز می باشد و به صورت سنگ معدنی تحت عنوان هماتیت استخراج می شود.

فاز گاما

فاز گاما که دارای ساختار مکعبی شکل است و به نام ماگمیت معروف است و ماهیت مغناطیسی دارد.

سایر فازهای جامد

سایر فازهای جامد که در طبیعت شناسایی شده‌اند و ساختار مکعبی شکل دارند و بسیار ناپایدار هستند، در دمای ۵۰۰ درجه به فاز آلفا تبدیل می شود. یکی از فاز هایی که در این حوزه شناسایی شده فاز اپسیلون می باشد که حد وسط فاز آلفا و گاما می باشد.

فاز مایع

فاز مایع که ساختاری با ۵ اتم اکسیژن در مقابل یک اتم آهن را دارد.


تولید پودر اخرا هرمز

از محصولاتی که در ایران به فراوانی یافت می‌شود و بسیار مورد توجه قرار گرفته است پودر اخرا هرمز می باشد که در شرکت دلیجان پودر به صورت طبیعی استخراج می‌شود و در دانه بندی های مختلف فرآوری و بسته بندی می شود و در اختیار مشتریان محترم قرار می گیرد. استفاده از این محصول بیشتر و عموماً به خاطر بحث رنگ دهی و رنگ طبیعی آن می باشد که آن را نسبت به نمونه های مشابه متمایز ساخته است.


دلایل کاربرد پودر اخرا هرمز

اولین دلیل کاربرد این پودر به خاطر حفاظت بالای آن است چون اخرا هرمز یک پودر طبیعی می باشد، عملکرد بسیار بهتر و بالاتری نسبت به نمونه های مصنوعی خود را دارد و در برابر خوردگی، نور و اشعه مقاومت بسیار بالایی دارد.
دلیل دوم کیفیت و دوام اخرا هرمز می باشد، به صورتی که با توجه به خواص و ویژگی های نمکی این پودر نتیجه بهتری را در عمر، ماندگاری و رنگ محصول دارد.


قیمت پودر اخرا هرمز

شرکت دلیجان پودر در کنار تولیدات خود جایگاه ویژه ای را برای تولید پودر میکرونیزه اخرا هرمز در نظر گرفته است به طوری که توانسته است با تولید بهترین پودر اخرا هرمز این محصول را به یکی از پرفروش ترین محصولات خود برساند و قیمت مناسبی را هم برای عرضه در نظر بگیرد.
قیمت پودر اخرا هرمز در این شرکت به عواملی چون میزان مش تولیدی، نوع بسته بندی، کیفیت رنگ محصول درخواست شده توسط مشتری و نوع کاربرد این محصول دارد که هرچه رنگ محصول بهتر و مش پایین تری داشته باشد قیمت این پودر هم بالاتر میرود.


خرید پودر اخرا هرمز

پودر اخرا هرمز تولید شده در شرکت پودر میکرونیزه دلیجان پودر از بهترین محصولات تولید شده در این زمینه می باشد که در بسته بندی های مختلف و کیفیت های استاندارد به مصرف کنندگان و مشتریان عرضه می شود. همکاران و خریداران محترم می توانند جهت خرید پودر اخرا هرمز و همچنین سایر محصولات این شرکت اعم از پودر گل ماش، پودر تالک سفید، پودر کربنات کتد، پودر باریت و سایر پودرهای میکرونیزه دیگر با ما تماس گرفته و ضمن ذکر پیشنهادات و انتقادات خود، از راهنمایی ها و مشاوره همکاران ما در خصوص خرید محصولات مورد نظر بهره مند شوند و سفارشات خود را ثبت نمایند تا در اولین فرصت محصولات درخواستی تولید، بسته بندی و برای آنها ارسال گردد.

آیا سوال بی جوابی دارید؟ با ما تماس بگیرید


تماس با ما