معادن و کارخانه

معرفی شرکت

دلیجان پودر

محصولات

دلیجان پودر

تماس با ما

دلیجان پودر

اخبار و مقالات

دلیجان پودر

شرکت پودر میکرونیزه دلیجان(دلیجان پودر)

معادن فعال و کارخانه

دلیجان پودر تولید کننده پودر های میکرونیزه معدنی و صنعتی

شرکت پودر میکرونیزه دلیجان در مناطق مختلفی از کشور دارای معادن فعالی می باشد که تامین کننده مواد اولیه برای تولیدات شرکت می باشند.
معادن شرکت دلیجان پودر جزو بزرگترین معادن تامین مواد اولیه برای کارخانه شرکت پودر معدنی دلیجان پودر می باشند و با توجه به اینکه این معادن و کارخانه در مرکز و قلب کشور قرار دارد از نظر استراتژیکی بسیار مهم و دسترسی راحتی برای مشتریان و همکاران محترم دارد.
ویژگی بارز معادن دلیجان پودر کیفیت بالای کانی های استخراج شده از آن است که این امکان را به کارخانه کوبش پودر می دهد که پودر ها را به هر درجه ای دانه بندی کنند و قسمتی از نیاز کشور را برای انواع پودر ها تامین نمایند.

کانی ها و سنگ های استخراج شده از معادن شرکت، جدا از اینکه به عنوان مواد اولیه با کیفیت در کارخانه دلیجان پودر استفاده می شوند، قسمت عمده ای از استخراجات به کشورهای دیگر طرف قرارداد با شرکت صادر شده و برای کشور ارز آوری به همراه می آورد.
از معادن مهم، فعال و درحال استخراج این شرکت می توان به معدن کربنات کلسیم، معدن تالک سفید، معدن باریت کریستال، معدن کربنات، معدن اخرا هرمز، معدن گل ماش و سایر معادن دیگر جهت استخراج و تولید پودر معدنی میکرونیزه اشاره نمود.

 

آیا سوال بی جوابی دارید؟ با ما تماس بگیرید


تماس با ما