پودر دلیجان

معرفی شرکت

دلیجان پودر

محصولات

دلیجان پودر

تماس با ما

دلیجان پودر

اخبار و مقالات

دلیجان پودر

شرکت پودر میکرونیزه دلیجان(دلیجان پودر)

پودر دلیجان

پودر دلیجان از معروف ترین و پر مصرف ترین پودرهای مورد استفاده صنایع مختلف می باشد به طوری که کارخانه و شرکت های زیادی با هدف تولید پودر معدنی و صنعتی در این شهر (دلیجان) قرار گرفته اند. میزان تولید روزانه این شرکت ها بیش از 150 تن در در روز و در دانه بندی های 3 تا 1000 میکرون از انواع مختلف پودر می باشد. پودر های معدنی فراوانی را می توان همچون پودر کربنات پوشش دار، پودر کربنات کلسیم ، پودر تالک سفید، پودر باریت کریستال، پودر گل ماش، پودر اخرا هرمز، پودر کربنات کوتد و... نام برد که محصولات عمده پودر دلیجان می باشند.

پودر هایی که در این شرکت ها تولید و عرضه می شوند در صنعت هایی همچون حفاری چاه های نفت و گاز، سد سازی، لاستیک سازی، رنگسازی، پلاستیک سازی، کاشی و سرامیک، کاغذ سازی، لعاب سازی و ... مورد استفاده قرار می گیرند. شرکت هایی که در دلیجان ایجاد شده اند توانایی این را دارند که با پیشرفته ترین دستگاه ها و آزمایشگاه های نوین در جهت کنترل کیفیت محصول تولید شده، محصول نهایی را مطابق با استاندارد های داخلی و بین المللی تولید نمایند.

پودر میکرونیزه و خدمات کوبش پودر در دلیجان توانسته است این شهر را از نظر اقتصادی و اشتغال زایی مردم شهر به سرانجام برساند و دست کم بیش از هزار نفر در شرکت های تولید پودر در دلیجان مشغول به فعالیت هستند و این نکته قابل توجه است که مردم از شهر های دیگر هم برای کار به دلیجان می آیند. همچنین در صادرات پودر به کشور های همجوار ایران باعث ارز آوری و رونق صادرات گشته و همچنین توانسته تا حدودی بازار داخلی را از واردات انواع پودر های صنعتی و معدنی بی نیاز نماید. شایان ذکر است به واسطه ی تولید انواع پودر، صنایع تبدیلی و وابسته هم ایجاد شده که به نوعی مواد اولیه سایر کارخانه ها را تامین می نماید.


نمونه های تولید شده پودر دلیجان:

پودر کربنات کلسیم

شرکت تولید کننده کربنات کلسیم در دلیجان، یکی از مهم ترین مواد معدنی را در جهان را عرضه میکند. این ماده که به طور طبیعی در پوسته زمین وجود داشته و از معادن شهرستان استخراج می شود.
این پودر به شکل جامد و سفید رنگ معرفی شده که به مقدار زیاد در سطح زمین یافت می شود. کربنات کلسیم به فرمول caco3 شناخته می شود که در صنایع مختلفی چون تولید لاستیک، پلاستیک، رنگسازی، پلیمر، کاشی و سرامیک استفاده می شود. همچنین این پودر مکانیزه در حفاری چاه نفت، الکترود جوشکاری و کاغذ سازی نیز به کار می رود.


کائولن

شرکت دلیجان پودر در تلاش است با استفاده از تکنولوژی و ماشین آلات روز جهان و در کمترین زمان ممکن این محصول را به صورت فرآوری شده و با بسته بندی های مخصوص، حمل آسان و کیفیت بالا طبق رضایت مشتریان در بازار عرضه و به دست مشتری برسد.
پودر کائولن مشخصه ی بارزی دارد از جمله نرمی و عدم ساییدگی آن و دیگر مشخصه ی آن پوشش دهی بالای این محصول می باشد.
این پودر به دلیل ارزان بودن بسیار پر فروش است و به دلیل همین ارزانی می توانید این کالا را با بهترین کیفیت تهیه نمود.


صادرات پودر دلیجان

صادرات پودر دلیجان به سایر کشور ها از جمله ترکیه و عراق و هند و... روز به روز درحال افزایش است و به دلیل استفاده از آنها در صنایع مختلف صادرات آن بسیار رونق گرفته است.
صادرات پودر به هر یک از کشور ها دارای مشخصه های مختلفی می باشد که به بسته بندی و اطلاعات درج شده روی کالا میتوان اشاره کرد و از آن جایی که رقبا در کشور های دیگر در تولید این پودر زیاد هستند باید در بسته بندی و عرضه ی آن بسیار دقت کرد تا به عنوان یک برند و شاخص بتوان معرفی نمود.
در نتیجه تولید پودر باعث شده که از خام فروشی سنگ، کانی ها و مواد معدنی جلوگیری شده و باعث ایجاد اشتغال و رونق کار در داخل کشور شده و همچنین صنایع وابسته را از واردات بی نیاز و هم با افزایش تولید اقدام به صادرات و ارز آوری به کشور نمود.

آیا سوال بی جوابی دارید؟ با ما تماس بگیرید


تماس با ما